Код: 25340
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 eur
Агенција Асторија изнајмува целосно опремен стан од 40м2 на втори кат во комплекс Мида.

Контакт тел: 071/236-797
Детали
40 m2
1
1
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
30.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Centre
13.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 105 m2
Соби: 3
Centre
09.01.2022
Продава
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 3
Centre
30.11.2020
��знајмува
Стан
Големина: 38 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.