Код: 25379
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
400 eur
Агенција Асторија изнајмува преубав стан во Центар позади Млин Балкан. Комплетно реновиран двособен стан, луксузно наместен со нов мебел и бела техника, инвертер клими. Станот се наоѓа на трети кат во зграда без лифт и има сопствен паркинг.

Контакт: 071/333-336
Детали
50 m2
3
3
2
1
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
30.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Centre
19.09.2016
Изнајмува
Продавница
Centre
11.05.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 65 m2
Centre
19.12.2022
Продава
Стан
Големина: 52 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.