Код: 25394
Локација: Bunjakovec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
3000 eur
Агенција Асторија изнајмува деловен простор од 250м2 позади Буњаковец. Просторот се протега на три висини. Просторот располага со конференциска соба, мала менаџерска канцеларија, архива кујна, женско и машко WC, а останатиот простор е поделен на горен и долен простор со работни позиции со приклучок за комјутери и целосни инсталации за мрежно поврзување. Опремен е со Steelcase столчиња и custom made мебел.
Контакт: 071/244-331
Детали
250 m2
5
1
Поволности
Телефон
Интернет
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Bunjakovec
14.12.2021
Продава
Продавница
Големина: 35 m2
Соби: 2
Bunjakovec
23.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Bunjakovec
06.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Bunjakovec
22.04.2024
Продава
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.