Код: 25471
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
350000 EUR + 3%
Агенција Асторија продава стан на Водно под Панорама . Станот има станбена површина од 132м2 + 60m2 тераса со поглед према цело Скопје.Станот е дуплекс со внатрешни скали. На првото ниво имаме пространа дневна соба, кујна, тераса со прекрасен поглед кон градот, две купатила и една спална соба. На второто ниво има една спална соба, сауна и просторија гардаробер. Станот е приклучен на сопствено парно. Поседува две паркинг место под зграда.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
190 m2
не
Да
3
7
5
3
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Vodno
04.03.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 114 m2
Соби: 4
Vodno
07.12.2022
Изнајмува
Куќа
Големина: 870 m2
Соби: 8
Vodno
26.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 192 m2
Соби: 4
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 160 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.