Код: 25476
Локација: East gate
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
79000 eur
Агенција Асторија продава стан East Gate 53м2. Станот се наоѓа на седми кат од вкупно девет ката. Опремен е со надворешна дограма Rehau 6 комори со 3 стакла, подно греење на градско парно- смарт систем, блиндор врата, собни врати Casa porte, плочки и санитарија 1 класа. Комплетно термо и звучна изолација. Паркинг место - 2 , 7350 евра, паркинг место -1, 8400 евра. Станот е вселив август 2023 година.

Контакт: 071/236-797
Детали
53 m2
7
2
1
1
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com

Слични

East gate
25.08.2022
Продава
Стан
Големина: 63 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.