Код: 25494
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 eur
Агенција Асторија изнајмува спрат од куќа од 100м2 во близина на Грчка амбасада. Просторот се изнајмува празен, за деловно користење.

Контакт: 071/236-797
Детали
100 m2
2
4
3
2
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com

Слични

Centre
12.11.2020
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
28.11.2023
Продава
Стан
Големина: 114 m2
Соби: 4
Centre
04.09.2024
Продава
Канцеларија
Големина: 41 m2
Соби: 1
Centre
22.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 143 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.