Код: 25502
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
348000 eur
Агенција Асторија продава стан од 135 м2 во стара историска зграда со автентична архитектура во центарот на Дебар маало. Сместен е на првиот кат во зграда од три ката. Станот се наоѓа на убава прометна локација која дозволува да се користи и за станбено живеење, но уште повеќе како деловен простор. Станот е составен од огромен салон, главна трпезарија, мала трпезарија, две спални, кујна и две купатила. Станот користи два влеза. Цената која ја побарува сопственикот е 348.000, но е флексибилна и не е крајна.

Контакт: 071/236-797
Детали
135 m2
1
3
2
2
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com

Слични

Debar maalo
20.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 152 m2
Соби: 4
Debar maalo
12.02.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Debar maalo
23.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Debar maalo
11.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.