Код: 25510
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 еур
Шифра 25510
Се изнајмуваат два стана од по 50м2, во центар, во новата зграда на Луна веднаш до Веро Џамбо. Двата стана се на 1 кат, еден до друг и постои можност да се спојат со отварање на врата помеѓу нив, во зависност од потребите на закупецот. Становите се изнајмуваат празни, за деловно-канцелариско работење и секој од нив се состои од една голема просторија со место за чајна кујна и тоалет.
Цена 10 евра/м2.
Контакт 071/271-271
Детали
50 m2
1/7
2
1
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
10.01.2024
Продава
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Centre
08.07.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 105 m2
Соби: 4
Centre
18.03.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.