Код: 25514
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 еур
Шифра 25514
Се изнајмува прекрасен нов стан во центар, во близина на Католичка Црква. Станот има 54м2, во мала зграда на 4ти кат, со лифт. Истиот е комлетно убаво наместен и се состои од дневна соба со кујна, една спална соба, едно купатило и еден балкон. Станот се изнајмува на закупци без домашни миленичиња.
Цена 400 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25514
A beautiful new apartment for rent in the center, near the Catholic Church. The apartment has 54m2, in a small building on the 4th floor, with an elevator. It is completely nicely furnished and consists of a living room with a kitchen, one bedroom, one bathroom and one balcony. The apartment is available for rent only to Tenants without pets.
Price 400 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
55 m2
2
1
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
18.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
10.01.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Centre
14.09.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.