Код: 25518
Локација: Novo Lisiche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
400 eur
Агенција Асторија изнајмува стан од 84м2 во нова зграда во Ново Лисиче. Станот располага со соба за дневен престој, кујна, трпезарија, три спални соби, купатило и тераса. Станот има централно парно греење и се наога на 4ти кат од девет.

Контакт: 071/236-797

Детали
84 m2
4
4
1
Централно
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Novo Lisiche
25.09.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 49 m2
Соби: 2
Novo Lisiche
17.07.2023
Продава
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Novo Lisiche
25.08.2022
Продава
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 2
Novo Lisiche
14.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.