Код: 25542
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
700 еур
Шифра 25542
Се изнајмува прекрасен стан од 100м2, во новиот комплекс Скај Сити Џевахир во Аеродром. Станот се наоѓа на 28 кат/50 ката, во нова зграда со рецепција со 24 часовно обезбедување, базен, спа, фитнес, со пристап до лифт исклјучиво со картица, со централен систем за греење и ладење. Станот има одличен панорамски поглед и комплетно е опремен со нов ексклузивен мебел, бела техника и покуќнина. Истиот се состои од голем дневен салон од 55м2 со трпезариски дел и кујна, 2 комфорни спални соби, 2 големи тоалета и мал балкон. Со наемот на станот следи и едно паркинг место на минус 2 ниво. Станот се изнајмува за самци или парови, без деца и куќни миленичиња.
Цена 700 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25542
A very beautiful apartment for rent, with 100m2 for rent, in the new complex Sky City Jevahir, in Aerodrom. The apartment is located on the 28th floor/50 floors, in a new building with 24 hour security and reception, swimming pool, spa, fitness, with access to the elevator only with a card, with a central heating and cooling system. The apartment has an excellent panoramic view of the city and is fully equipped with new modern and exclusive furniture, appliances and household items. It consists of a large 55m2 living room with dining area and kitchen, 2 comfortable bedrooms, 2 large toilets and a small balcony. Included in the monthly rent of the apartment is one parking space on the minus 2 level. The apartment is offered for singles or couples, without children and pets.
Price 700 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
100 m2
28
3
2
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Aerodrom
02.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Aerodrom
24.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Aerodrom
06.02.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 3
Aerodrom
01.02.2023
Продава
Стан
Големина: 61 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.