Код: 25564
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1800 eur
Агенција Асторија продава стан од 49м2 во Центар. Станот располага со соба за дневен престој, спална соба, кујна, купатило и тераса. Станот е сместен на 5ти кат од шест катови. Се работи за новоградба која ќе биде во подготвена за живеење за пет до шест месеци.

Контакт: 071/236-797

Детали
49 m2
5
2
1
1
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com

Слични

Centre
14.08.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
13.11.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 79 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
14.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.