Код: 25575
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
sold
1700 еур
Шифра 25575
Се продава прекрасен и комплетно луксузно наместен стан во зградата на Адора Флет Ајрон, кај Рампа. Станот е на 7-ми кат, со поглед кон Водно. Истиот има 69м2 и се состои од дневна соба, со кујна, 2 спални соби, 2 тоалета и 2 тераси.
Цена на станот без мебел 1700 евра/м2 + 10000 евра за неместен комплет сосе мебел + 10000 евра за едно гаражно место.
Контакт 071/271-271
Детали
69 m2
7
3
2
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com

Слични

Centre
15.12.2022
Продава
Продавница
Големина: 23 m2
Centre
15.04.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
22.01.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 90 m2
Соби: 4
Centre
12.11.2020
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.