Код: 25583
Локација: Gjorche Petrov
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1050 евра
Се продава нов стан во нов објект во Ѓорче Петров на одлична локација вселив крајот на Август.
Станоте со вкупна квадратура од 89м2на 5ти кат , од кои 84м2 стамбен простор и 5 м2 балкони.Станот се состои од ,3спални, 2-бањи (од кои едната во родителската спална) , 2-балкона. Зградата има лифт.
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ТЕЛ.071/244-331
Детали
89 m2
5
4
3
2
север -запад
Поволности
Лифт
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Gjorche Petrov
13.09.2021
Продава
Земјиште
Големина: 2400 m2
Gjorche Petrov
12.12.2023
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 88 m2
Соби: 1
Ѓорче Петров
21.06.2023
Продава
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.