Код: 25622
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
4500 EUR + персонален данок
Шифра 25622
Агенција Асторија изнајмува преубава куќа во срцето на Водно во резиденцијалниот дел. Куќата е на две нивоа (приземје + кат) со преубав двор од 270м2. На приземјето располага со една спална соба и едно купатило , пространа дневна соба со кујна и излез во двор. На првиот кат располага со 2 спални соби,галерија која може да се адаптира во работна или спална соба и едно купатило. Во подрумскиот дел имаме utility и техничка соба. Куќата е идеална за едно семејство, се издава наместена или празна во зависност од потребата на клиентите.
Контакт тел.
071/271-271
071/333-336

Code 25622
Agency Astoria offers for rent a beautiful house in the heart of Vodno, in the residential area. The house is on two levels (ground floor + first floor) with a 270m2 beautiful yard. On the ground floor there is one bedroom and one bathroom, a spacious living room with a kitchen and access to the yard. On the first floor, it has 2 bedrooms, a gallery that can be adapted into a study or bedroom and a bathroom. In the basement there is a utility room and a technical room. The house is ideal for a family, it is rented furnished or empty depending on the needs of the customers.
Contact tel.
071/271-271
071/333-336
Детали
230 m2
да
Да
приземје
5
3
3
Сопствено
Поволности
Подрум
Интернет
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Водно
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 530 m2
Соби: 5
Vodno
27.02.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 155 m2
Соби: 4
Vodno
23.03.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Vodno
21.07.2020
Продава
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.