Код: 25647
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
940000 евра
Objektot e so kvadratura od 450m2 i lezi na parcela od 520m2 .
Objektot se sostoi od polusuteren so prirodno osvetluvanje koj se sostoi od golema prostorija , ,utiliti , dopolnitelna prostorija ostava, sauna , garaza za dve vozila.
Visoko prizemje golema dnevna so trpezarija, kujna od zarvoren tip so pomoshna trpezarija .
Galeriski tip na kat so 3 spalni nivo 2
Nivo 3 potkrovje uste tri spalni . Kukjata ima 4 sanitarni cvora ( banji)
Dvorot e hortikulturno ureden i istiot ima bazen . Greenjeto koe go koristele e parno na nafta no postoi moznost da se prefrli na struja ili da se vgradi drug sistem na greenje.
Kukjata e renovirana vo 2023 godina.
Детали
450 m2
520 m2
4
7
6
4
Сопствено
Поволности
Клима
Гаража
Базен
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Тафталиџе 1
19.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Тафталиџе 1
29.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Тафталиџе 1
12.07.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 112 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
16.04.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.