Код: 25651
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1500 EUR + 3%
Агенција Асторија продава стан во Карпош 2 во зградата на АДОРА, со површина од 69м2 ( 55м2+14м2 тераса. Станот е на 5ти кат поткровје со косини. Располага со една спална соба, дневна соба со кујна и едно купатило. Централно греење. Цена 1.500 евра/м2

Контакт тел.
071/333-336
Детали
62 m2
не
Да
5
2
1
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 2
28.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Karposh 2
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 2
Karposh 2
29.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 1
Karposh 2
14.12.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.