Код: 25674
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 евра
Се издава луксузен трособен стан во индивидуална станбена зграда во Козле.
Станот е 71м2 на втор кат.
Месечната кирија изнесува 500 евра + сметки.
Опис:
-Клима
-24/7 видео надзор
-Шифриран, автоматски влез
-Едно паркинг место во објектот (гаража)
-Теретана
-Сауна
-Сопствено парно на електрична енергија
Детали
71 m2
8 m2
2
3
2
1
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kozle
19.08.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Kozle
25.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
27.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Kozle
31.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.