Код: 25698
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Продавница
3500 евра
- 150м2 (приземје 130 и подрум 20)
- излог - стаклени површини 14м (излог) и 10м (кон двор)
- можност за излез на тераса во дворот
- струја, вода
- цена (наем): 3.500 евра нето
-Цена за продажба 520.000 евра
tel.071/244-331
071/333-336
Детали
150 m2
pr
2
1
Друго
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
18.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Centre
19.04.2018
Продава
Канцеларија
Големина: 1000 m2
Centre
25.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 4
Centre
20.12.2021
Продава
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.