Код: 25716
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
500 евра
Шифра 25716
Се изнајмува празен спрат од куќа на улица Рузвелтова, во близина на кафиќ Концепт и спроти цвеќара Мели. Просторот е со квадратура од 100м2, одговара за канцелариско работење и се состои од 5 посебни простории, кујна и еден тоалет. Греењето е на струја, а влезот е од главна улица Рузвелтова.
Цена 500 евра/месечно, плус месечни режиски трошоци.
Контакт 071/271-271

Code 25716
Unfurnished house apartment for rent on Franklin Ruzvelt Street, near Concept coffee shop and across from Meli flower shop. The space has a square footage of 100m2, it is very suitable for office work and it consists of 5 separate rooms, a kitchen and one bathroom. The heating is on electricity and the entrance is from the main street, Franklin Ruzvelt.
Price 500 euros/month, plus monthly utility expenses.
Contact 071/271-271
Детали
100 m2
1/3
5
4
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Тафталиџе 1
16.02.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
19.05.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Тафталиџе 1
22.03.2023
Продава
Куќа
Големина: 287 m2
Соби: 7
Taftalidze 1
27.08.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 95 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.