Код: 25726
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
800 EUR
Агенција Асторија изнајмува убав стан во Козле, со површина од 96м2. Станот се наоѓа на 2и кат од вкупно 2 ката и се состои од дневна соба со кујна и трпезарија од која се излегува на една тераса, остава, две спални соби, една бања и еден гостински тоалет. Греењето е регулирано со инвертер клими Daikin и подно греење низ целиот стан. Станот има сопствен подрум од 14м2 и сопствен надворешен паркинг. Комплетно е опремен со нов и модерен мебел од Југоекспорт, бела техника BOSCH и ROCA санитарија.

Контакт тел.
071/333-336

Astoria Agency offers for rent a nice apartment in Kozle, with an area of 96m2. The apartment is located on the 2nd floor, of a total of 2 floors and consists of a living room with a kitchen and a dining room that leads to a terrace, a pantry, two bedrooms, a bathroom and a guest toilet. Heating is regulated by Daikin inverter air conditioners and underfloor heating throughout the apartment. The apartment has its own basement of 14m2 and its own outdoor parking. It is fully equipped with new and modern furniture from Jugoexport, BOSCH appliances and ROCA sanitary units.

Contact tel.
071/333-336

Детали
96 m2
не
Да
2
3
2
2
Сопствено
Поволности
Подрум
Интернет
Клима
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Козле
13.12.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 7
Козле
03.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Kozle
29.07.2020
Продава
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Козле
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 240 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.