Код: 25729
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
300 евра
Шифра 25729
Се изнајмува спрат од куќа (студио), во сутерен, на тивка локација во Козле. Станот е со квадратура од 55м2 и истиот е организиран како една голема просторија (нема посебна спална соба), со кујна и еден тоалет. Има централно градско парно греење. Станот се издава исклјучиво за самци или парови, без домашни миленици (не е за фамилии или студенти).
Цена 300 евра (со сите вклјучени месечни режиски трошоци).
Контакт 071/271-271
Детали
55 m2
1
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
25.08.2010
Продава
Стан
Големина: 41 m2
Соби: 2
Kozle
16.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Kozle
09.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 3
Kozle
06.10.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.