Код: 25742
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
700 евра
Шифра 25742
Се изнајмува одличен и комплетно наместен спрат од куќа во Црниче. Станот е на 1ви кат и има површина од 120м2, со сопствено греење на струја или на клима инвертори. Се состои од дневна соба со трпезариски дел и кујна, 3 спални соби, 1 купатило, 1 гостински тоалет и убав двор одпозади куќата на заедничко користење. Обезбедено едно паркинг место внатре во дворот на куќата.
Цена 700 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25742
An excellent and fully furnished house apartment for rent in Crnice. The apartment is on the 1st floor and has an area of ​​120m2, with its own electric heating and/or air conditioning inverters. It consists of a living room with a dining area and a kitchen, 3 bedrooms, 1 bathroom, 1 guest toilet and a nice yard behind the house for common use. One parking space provided inside the gated yard of the house.
Price 700 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
120 m2
500 m2
1
4
3
2
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Crniche
04.02.2022
Продава
Куќа
Големина: 200 m2
Соби: 5
Crniche
17.10.2023
Продава
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Crniche
23.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 137 m2
Соби: 4
Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.