Код: 25793
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
550 евра
Шифра 25793
Се издава одлична куќа во срцето на Дебар маало, за деловно-канцелариско рабтење. Куќата е со квадратура од 75м2, на двор од 200м2 и подрум од 70м2. Се состои од влезен ходник, дневна соба со кујна, 2 спални соби и 1 купатило. Одпозади излегува во дворче со сопствена тераса. Греење и ладење на струја со нови инвертори. Куќата има има видео надзор и аларм систем. Со наемот на куќата следува 1 паркинг место и можност за плус 2 паркинг места со налепница и месечна претплата на градски паркинзи.
Цена 550 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25793
An excellent house for rent in the heart of Debar maalo, suitable for an office space. The house has a square footage of 75m2, a yard of 200m2 and a basement of 70m2. It consists of an entrance hall, living room with kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom. Nice backyard with a terrace. Heating/cooling on electricity, with new a/c inverters. The house has video surveillance and an alarm system. One parking space available with the lease of the house and the possibility of an additional 2 parking spaces with a sticker and a monthly fee to city parking.
Price 550 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
75 m2
200 m2
1
3
2
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
11.01.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Debar maalo
28.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Debar maalo
28.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2
Debar maalo
02.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.