Код: 25794
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR
Агенција Асторија ИЗДАВА стан во Џевахир Аеродром, со површина од 80м2. Располага со 2 спални соби, дневна соба со кујна и едно купатило. Станот се изнајмува комплетно наместен со мебел и апарати. Станот е на 30ти кат, со 4 лифта и обезбедување во влезот. Едно гаражно место на -2 ниво.

Контакт тел.
071/333-336
071/244-331
Детали
80 m2
не
Да
30
3
2
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Гаража
Базен
Галерија

Слични

Aerodrom
16.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
19.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Aerodrom
24.10.2017
Изнајмува
Ст��н
Големина: 90 m2
Соби: 3
Aerodrom
25.11.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 145 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.