Код: 25814
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
144000 eur
Се продава стан од 82m2 во строгиот центар на Скопје.
Станот се наоѓа веднаш до средното училиште Јосип Броз Тито, на 6 ти кат во зграда која поседува лифт.
Станот е трособен,со две спални соби и дава можност за реорганизација на просторот.
Од секоја соба се излегува на балкон, односно станот има 3 балкона.
Поставеност исток-запад.Одлично поставен со прекрасна дневна светлина.
Приклучен на централно греење/градско парно.
Со станот доаѓа и подрум од 6m2,како и паркинг место кое се наоѓа позади самата зграда.
Паркингот не е дел од имотниот лист,но е затворен со рампа и го користат исклучиво станарите на зградата.Детали
82 m2
6
4
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Подрум
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
09.04.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 109 m2
Соби: 3
Centre
09.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Centre
27.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.