Код: 25821
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Продавница
1750 евра
Се ИЗНАЈМУВА / ПРОДАВА локал(дуќан ) на ул. Орце Николов. Локалот е со квадртура од 128м2 на две нивоа Приземје 50 м2 и галерија од 78 м2. Греењето решено со инвертер клими плафонски и зидни и истото е многу економично.Просторот има санитарен чвор и уредена кујна и истиот се изнајмува празен со сите вградени плакари .Слободен од Април.
Пред локалот на располагање 2 паркинг места .
Детали
128 m2
пр
2
1
во близина
Поволности
Клима
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Debar maalo
04.09.2024
Продава
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Debar maalo
20.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Debar maalo
24.10.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Debar maalo
05.12.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.