Код: 25829
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1800 евра
Шифра 25829
Се продава солиден стан во центар, во близина на Католичката црква и Амбасадата на Црна Гора, на 4ти спарат/4 спрата, без косини, со лифт и граско парно греење. Станот е со квадратура од 71м2 (69м2+2м2 тераса) и се состои од дневна соба со кујна, 2 спални соби со вградени плакари, 1 купатило и 1 балкон.
Цена 1800 евра/м2.
Контакт 071/271-271
Детали
71 m2
4/4
3
2
1
Централно
2005
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
22.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 143 m2
Соби: 4
Centre
09.02.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 212 m2
Centre
11.07.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 112 m2
Соби: 3
Centre
05.03.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 52 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.