Код: 25845
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 eur
Се изнајмува стан од 71 м2 на улица Рузвелтова на 4-ти кат со лифт.
Станот располага со дневна, комплетно опремена кујна, две спални соби, бања, гостински тоалет и балкон.
Одлично уреден, со сите неопходни елементи за комфорно живеење, слободен веднаш.
Има централно греење, вклучено интернет и телевизија и едно паркинг место позади самата зграда.

АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
Контакт : 071/236/797
Детали
71 m2
4
3
2
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Taftalidze 1
10.05.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Taftalidze 1
24.12.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
30.08.2012
Изнајмува
Куќа
Големина: 350 m2
Соби: 6
Taftalidze 1
07.02.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.