Код: 25850
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
Агенција Асторија ПРОДАВА / ИЗДАВА куќа на Водно, на одлична локација. Куќата е со вкупна површина од 470м2 од кои 100м2 се заведени како деловен простор по Имотен лист. Приземје + кат + поткровје, располага со 4 купатила, 6 соби, 2 големи простории (дневни соби), 2 кујни и дворно место со излез на две улици. Куќата се издава по цена од 2.000 евра, а за продажба.....цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336Детали
470 m2
630 m2
Да
приземје+кат+поткровје
8
6
4
Сопствено
Поволности
Подрум
Интернет
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Vodno
15.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 3
Vodno
13.02.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 163 m2
Соби: 4
Vodno
14.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 2
Vodno
17.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 228 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.