Код: 25866
Локација: Bardovci
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
2200 EUR
Агенција Асторија изнајмува две убави куќи во Бардовци. Едната куќа е со квадратура од 540м2 и двор од 1100м2, а другата е со квадратура од 240м2 и дворно место од 700м2. Располагаат со по три спални соби, посебни апартмани и голем простор кој може да биде теретана или игротека за деца. Греење комбинирано,подно,камин на дрва,парно на струја и клими. За подетални информации може да не контактирате на тел. бр. 071/333-336.

Astoria offers for rent two beautiful houses in Bardovci. One house has a square footage of 540m2 and a yard of 1100m2, and the other house has a square footage of 240m2 and a yard of 700m2. They have three bedrooms each, separate apartments and a large space that can be a gym or playroom for children. Combined heating, floor, wood fireplace, electric steam and air conditioning. For more detailed information, you can contact us at tel. no. 071/333-336.
Детали
520 m2
да
приземје
4
3
3
Сопствено
Поволности
Подрум
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Базен
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Bardovci
13.02.2023
Изнајмува
Куќа
Големина: 130 m2
Соби: 3
Bardovci
26.01.2010
Изнајмува
Куќа
Големина: 230 m2
Соби: 5
Bardovci
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 350 m2
Соби: 5
Bardovci
01.11.2024
Продава
Куќа
Големина: 451 m2
Соби: 7
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.