Код: 25878
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
3700 eur
Шифра 25878
Ексклузивна понуда за наем на прекрасна семејна куќа на два ката на одлична и многу тивка локација во Козле.
Вкупна површина од 315м2.
Поседува голем дневен престој со камин, кујна со трпезариски дел, тоалет и голем балкон кој води до одлично, хортикултурно уреден двор позади самата куќа.
На катот - интимен дел со голема спална,приватен тоалет со сауна и голем балкон, две детски соби, од кои едната има своја бања,канцеларија и утилити.
Во склоп на самата куќа има гостински апартман од 60 м2 со една спална соба од кој се излегува во дворот позади самата куќа.
Гаражиран паркинг простор за едно возило и место во дворот за додатни две возила.

Code 25878
Exclusive offer for rent of a beautiful two-storey family house in an excellent and very quiet location in Kozle.
Total area of ​​315m2.
It has a large living room with a fireplace, a kitchen with a dining area, a toilet and a large balcony that leads to an excellent, horticulturally landscaped yard behind the house itself.
Upstairs - an intimate part with a large bedroom, a private toilet with a sauna and a large balcony, two children's rooms, one of which has its own bathroom, office and utilities.
As part of the house itself, there is a guest apartment of 60 m2 with one bedroom, which leads out to the yard behind the house itself.
Garage parking space for one car and space in the yard for two additional cars.
Детали
315 m2
2
5
3
3
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
23.07.2020
Продава
Стан
Големина: 33 m2
Соби: 1
Kozle
02.04.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Kozle
31.08.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 100 m2
Соби: 4
Kozle
08.04.2022
Продава
Куќа
Големина: 212 m2
Соби: 9
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.