Код: 25879
Локација: Crniche
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
225000 евра
Шифра 25879
Се продава стан со површина 149м2 на 3 кат/ од 3 ката, во мала мини зграда, со лифт, на мирна локација во Црниче. Станот е дуплекс, на две нивоа. На првото ниво има дневна соба со голем трпезариски дел, одвоена кујна и едно купатило. На второто ниво има 3 комфорни спални соби, 2 купатила и 1 балкон. Парното греење е со клима инвертори и со сопствено котле на струја. Две гаражни паркинг места со пристап со платформа-лифт.
Цена 225.000 евра.
Контакт 071/271-271
Детали
149 m2
3/3
4
3
3
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Crniche
23.06.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 5
Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Crniche
23.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 137 m2
Соби: 4
Crniche
24.06.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 86 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.