Код: 25884
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 eur
Шифра:25884
Агенција АСТОРИЈА издава деловен простор во Центар на улица Дебарца од 60 м2.
Просторот е погоден за секаков вид намена освен за кафуле или ресторан.

Повеќе информации на 071/236-797
Детали
60 m2
1

Слични

Centre
18.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
09.04.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
30.10.2020
Продава
Стан
Големина: 178 m2
Соби: 5
Centre
15.12.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.