Код: 25888
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1400 EUR
Агенција Асторија изнајмува нов и луксузен стан во комлексот Diamond во Центар, со површина од 103м2. Располага со 3 спални соби, од кој едната е уредена како гардаробер, 2 купатила, пространа дневна соба со излез на тераса со отворен поглед. Станот е на 11кат со лифт во нова зграда.

Контакт тел.
071/333-336

Astoria Agency offers for rent new and luxurious apartment in the Diamond complex in Centar, with an area of ​​103m2. It has 3 bedrooms, one of which is arranged as a wardrobe, 2 bathrooms, a spacious living room with an exit to a terrace with an open view. The apartment is on the 11th floor with an elevator in a new building.

Contact tel.
071/333-336
Детали
103 m2
не
Да
11
4
3
2
Централно
2022
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
21.06.2010
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 64 m2
Соби: 3
Centre
20.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 2
Centre
26.06.2024
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 130 m2
Соби: 4
Centre
28.11.2023
Продава
Стан
Големина: 114 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.