Код: 25890
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1150 EUR
Агенција Асторија изнајмува нов и луксузен стан во Diamond Центар, со површина од 83м2. Располага со 2 спални соби, 2 купатила, дневна соба со кујна и тераса со прекрасен поглед. Станот е на 9ти кат, со лифт, во нова зграда со рецепција и 24h обебезбедување. Комплетно наместен со мебел и апарати.

Контакт тел.
071/333-336

Astoria Agency offers for rent a new and luxurious apartment in Diamond Center, with an area of ​​83m2. It has 2 bedrooms, 2 bathrooms, a living room with a kitchen and a terrace with a beautiful view. The apartment is on the 9th floor, with an elevator, in a new building with reception and 24/7 security. Fully furnished with furniture and appliances.

Contact tel.
071/333-336
Детали
83 m2
не
Да
9
3
2
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
09.11.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 3
Centre
01.09.2020
Изнајмува
Продавница
Големина: 85 m2
Соби: 2
Centre
07.05.2021
Продава
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Centre
23.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.