Код: 25895
Локација: Kapishtec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR
Издаваме одличен стан во Капиштец на Васил Ѓоргов, со површина од 60м2. Располага со една спална, дневна со опремена кујна , на прв кат, со централни парно.Се издава празен, погоден за адвокатска канцеларија, извшител,нотар.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
60 m2
не
Да
1
2
1
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kapishtec
02.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Kapishtec
19.05.2023
Продава
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Kapishtec
07.06.2022
Продава
Стан
Големина: 419 m2
Соби: 5
Kapishtec
19.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.