Код: 25896
Локација: Kapishtec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 евра
Шифра 25896
Се изнајмува реновиран и убаво наместен стан од 80м2, на 6ти кат во Капиштец, со лифт и градско парно греење. Станот се наоѓа во близина на стариот трговски центар Беверли Хилс и училиштето Киро Глигоров и истиот се состои од дневна соба со кујна и трпезарија, тераса со поглед кон паркчето одпозади, 2 спални соби и 1 купатило.
Цена 500 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25896
Completely renovated and nicely furnished apartment with 80m2 for rent, on the 6th floor in Kapistec, with an elevator and central heating. The apartment is located near the old Beverly Hills shopping center and school Kiro Gligorov. It consists of a living room with a kitchen and dining room, a terrace with a view of the park, 2 bedrooms and 1 bathroom.
Price 500 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
80 m2
6/12
3
2
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kapishtec
22.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Kapishtec
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 4
Kapishtec
22.11.2021
Продава
Стан
Големина: 106 m2
Соби: 4
Kapishtec
10.11.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.