Код: 25897
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
3300 евра
Се изнајмува ексклузивно опремена куќа на Водно со вкупна квадратура од 215м2 во резиденцијален дел на населбата идеална за дипломати.
Куќата е единечна и поделена на три нивоа ,истата има уреден двор како и покриен паркинг за 2 возила во дворот.
Приземја - Влезен ходник , дневен престој, кујна и трпезарија, гостински тоалет гардеробер и мастер спална со свое купатило .
Прв кат- една голема спална соба, детска соба, работна соба и бања. како и балкон со поглед кон двор.
Сутерен- теретана, сауна , лондри и остава.
Куќата е комплетно опремена со квалитетен мебел, како и самата градба и целосно обезбедена со видео надзор.
Сопствено греење и ладење со фен кулери и дополнително има систем на сончеви колектори, кои обезбедуваат топла вода во текот на сончевите месеци.
Куќата е наменета за семејно живеење

Exclusively furnished house for rent in Vodno, with a total of 215m2 living area, in the residential part of Vodno, suitable for diplomats.
The house is detached and divided into three levels, it has a neat yard as well as covered parking for 2 vehicles inside the yard.
Ground floor - Entrance hall, living room, kitchen and dining room, guest toilet, wardrobe and master bedroom with its own bathroom.
First floor - One large master bedroom, one children's bedroom, one study room, one bathroom and balcony overlooking the courtyard.
Basement - gym, sauna, laundry and pantry.
The house is built with high quality materials and fully furnished with furniture and appliances. Video surveillance throughout the house.
Heating and cooling is regulated with fan coolers/chillers and in addition there is a system of solar collectors, which provide hot water during the sunny months.
The house is suitable for residential living.
Детали
250 m2
500 m2
20 m2
2
5
3
4
Сопствено
Поволности
Подрум
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Vodno
11.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 4
Vodno
19.04.2018
Продава
Земјиште
Големина: 1730 m2
Vodno
02.02.2021
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 80 m2
Соби: 3
Vodno
28.12.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 95 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.