Код: 25898
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Канцеларија
2150000 евра
Се продава / издава деловен простор во Тафталиџе на 1 кат. Просторот е со вкупна квадратура од 800м2 организиран за канцелариско работење со вкупно19 засебни простории од кои океански дел ,сала за состаноци канцеларии, пространа кујна и 4 тоалета.
Објектот е приклучен на градско парно .
Со просторот одат 20 паркинг места.
Деловниот простор располага со 19 засебни канцеларии. Секоја канцеларија поседува тераса.
Една кујна со простор за седење.
Објектот се изнајмува комплетно опремен со канцелариски инвентар.

Детали
800 m2
1
19
19
4
Централно
2023
Поволности
Лифт
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Taftalidze 1
04.06.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
13.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
10.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
22.02.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.