Код: 25911
Локација: Karposh 4
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 eur
шифра:25911
Агенција АСТОРИЈА издава стан во Биси зградата кај City mall.
Станот е 46 м2, се наога на 6-ти кат и е целосно опремен. Се состои од дневна со кујна, спална, бања и балкон.
Постои опција за користење на гаражно место со доплата од 50 евра.
Станот е слободен од 1-ви Август.
контакт:071/236/797
Детали
46 m2
6
2
1
1
Централно
Поволности
Лифт
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 4
09.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 108 m2
Соби: 4
Karposh 4
18.03.2024
Продава
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Karposh 4
02.11.2022
Продава
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 4
14.12.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.