Код: 2848
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
шифра - 2848
Изнајмуваме кат од куќа во резиденцијалниот дел на Водно.
Има површина од 85 м2, втор кат, со две спални соби.
Куката има централно греење, клима, голем двор со површина од 700 м2, а катот има и одлична тераса.
Цена 400 евра/месечно
Детали
85 m2
700 m2
1 m2
2
3
2
Централно
2000
Поволности
Телефон
Мебел
Галерија

Слични

Водно
07.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Водно
02.11.2022
Продава
Земјиште
Големина: 625 m2
Соби: 2
Водно
04.01.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 92 m2
Соби: 3
Водно
12.04.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 158 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.