Code: 24631
Location: Nerezi
Listing type: Rent
Property type: House
1000 EUR
Се издава куќа со прекрасен поглед во Нерези, со површина од 202м2. Куќата е градена 2005 год, располага со 2 ката,приземје од 100м2 со тераса и кат со површина од 100м2. Располага со 3 спални соби, пространа дневна со тераса и поглед кон градот и Водно,приватно греење на струја и инвертер клима. Цена 1.000 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Details
202 m2
Yes
2
4
3
2
Own
2005
Agent
Ружица Ивановска
Phone
+389 2 3110 566
Mobile
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Gallery

Similar