Код: 24631
Локација: Nerezi
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1000 EUR
Се издава куќа со прекрасен поглед во Нерези, со површина од 202м2. Куќата е градена 2005 год, располага со 2 ката,приземје од 100м2 со тераса и кат со површина од 100м2. Располага со 3 спални соби, пространа дневна со тераса и поглед кон градот и Водно,приватно греење на струја и инвертер клима. Цена 1.000 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
202 m2
Да
2
4
3
2
Сопствено
2005
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични