Код: 10642
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
350 EUR + трошоци
Се изнајмува апартман, спрат од куќа во Скопје, населба Центар (во близина на Универзална Сала), 80 м2 на 3ти кат. Има 2 спални, целосно наместен со нов мебел, клима уреди, интернет, кабелска телевизија, сопствено греење, 1 балкон.
Детали
80 m2
Да
3
3
2
Сопствено
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
02.09.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 3
Centre
14.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
19.07.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 157 m2
Соби: 5
Centre
05.10.2024
Продава
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.