Код: 12681
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Водно, 90 м2, на прв кат (од вкупно 4) со 2 спални, 2 купатила, 1 балкон. Наместен со нов мебел, централно греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет, паркинг простор пред зградата.
Детали
90 m2
1
3
2
Централно
2004
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
12.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Vodno
08.02.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 105 m2
Соби: 4
Vodno
04.04.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 320 m2
Соби: 5
Vodno
29.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.