Код: 13669
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR + трошоци
Стан во Центар (во близина на Парламентот), 70 м2, на 3ти кат (од вкупно 6) со лифт.
Станот има дневна соба со софа и трпезарија, 2 спални, целосно опремена кујна, купатило.
Има клима уред, интернет, LCD телевизор, централно греење.
Станот е целосно опремен со нов и модерен мебел.
Детали
70 m2
3
3
2
Централно
1975
Поволности
Лифт
Мебел
Галерија

Слични

Centre
04.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 151 m2
Соби: 4
Centre
09.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 3
Centre
18.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
22.03.2024
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 135 m2
Соби: 6
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.