Код: 14210
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
550 EUR / м2 + данок
Се изнајмува нов канцелариски простор во Скопје, населба центар, 75 м2, на втор кат, централно греење, клима. Има 3 канцеларии, 1 балкон, 1 купатило.
Детали
72 m2
Да
2
3
3
Централно
2005
Поволности
Лифт
Клима
Галерија

Слични

Centre
07.03.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 98 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
15.02.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 45 m2
Соби: 2
Centre
07.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.