Код: 14299
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
800 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Црниче, во нова зграда, 135 м2, на прв кат (од вкупно 3).
Станот има дневна соба со софа и трпезарија, 3 спални, целосно опремена кујна, 2 купатила + гостински тоалет, 2 балкона
Има клима уред, интернет, телевизор, сопствено греење.
Станот е целосно опремен со нов и модерен мебел.Детали
135 m2
20 m2
1
5
3
Сопствено
2001
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
23.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 137 m2
Соби: 4
Crniche
16.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Crniche
10.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Crniche
26.01.2021
Продава
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.