Код: 17577
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци + данок
Се изнајмува нов стан во Црниче 2 во нова зграда (во близина на МВР), 90 м2, на прв кат (од вкупно 4) со лифт.
Станот има дневна соба со софа и трпезарија, 2 спални соби, целосно опремена кујна, 1 купатило + 1 гостински тоалет, балкон.
Има клима уред, интернет, LCD телевизро, сопствено греење.
Во нова зграда, целосно опремен со нов и модерен мебел.
Паркинг простор во гаража.

Детали
90 m2
1
3
2
Сопствено
2004
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
06.12.2022
Продава
Стан
Големина: 79 m2
Соби: 2
Crniche
27.02.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 133 m2
Соби: 4
Crniche
08.11.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 240 m2
Соби: 6
Crniche
22.03.2023
Продава
Стан
Големина: 28 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.